Kabeliai

DSC/PC-DSC-PC SM PVC 3mm 3m

DSC/PC-DSC-PC SM PVC 3mm 3m

Specifikacijos: Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);Duplex (Dvigubas) 2x3mm kabelis;DSC/P..

0.00€ Ex Tax: 0.00€

LC/UPC-SC/UPC SM, 9/125, 2mm DX 1,5M

LC/UPC-SC/UPC SM, 9/125, 2mm DX 1,5M

Specifikacijos:Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);Duplex (Dvigubas) 2x2mm kabelis;LC/UPC..

0.00€ Ex Tax: 0.00€

MIKROTIK S+DA0001SFP/SFP+ 1m

MIKROTIK S+DA0001SFP/SFP+ 1m

Produkto sąvybės: This is highly cost-effective way to connect ..

27.00€ Ex Tax: 27.00€

P-SC/SC DX 4mm 1m

P-SC/SC DX 4mm 1m

Specifikacijos:Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);Duplex (Dvigubas) 2x3mm kabelis,SC-SC ..

0.00€ Ex Tax: 0.00€

SC-SC 9E/125 4mm 1M

SC-SC 9E/125 4mm 1M

Specification Optinio ryšio jungiamasis laidas (patch cord);Simplex (Viengubas) 4mm kabeSC-SC jungt..

0.00€ Ex Tax: 0.00€

SFO-S-S-SC/SC-30

SFO-S-S-SC/SC-30

..

0.00€ Ex Tax: 0.00€

Showing 1 to 6 of 6 (1 Pages)